About us

Na rohu Resslovy ulice a Karlova náměstí byla v roce 2002 obnovena tradice místa příjemného nakupování a setkávání se s přáteli, která skončila s demolicí domu U Šálků (více o zajímavé historii našeho nákupního centra si přečtěte v záložce „HISTORIE“). Nákupní galerie Atrium navázala na tuto tradici a dnes nabízí ještě větší pohodlí a zázemí, a to přímo v centru Prahy. Z jediného místa s příjemnou atmosférou můžete zařídit spoustu věcí najednou, nemusíte běhat po celém městě a ušetřený čas můžete využít k relaxaci či k večeři s rodinou.

DOSTUPNOST
Karlovo náměstí je jedním z nejdostupnějších míst v Praze. Velmi pohodlně se sem dostanete metrem, tramvají, autobusem, ale také na kole nebo pěšky. Galerie se nachází v samotném centru a od I. P. Pavlova nebo Národní třídy je to co by kamenem dohodil. 

INTERIÉR
Interiér mnohé překvapí. Zvenku totiž skleněná dominanta může vzbuzovat dojem ryze kancelářské budovy. Tím více budete překvapeni jednoduchým, ale rozsáhlým interiérem. Při vchodu do impozantní dvorany se skleněným zastřešením se rázem ocitnete v jiném světě. Z rušné ulice vejdete do klidného místa zalitého světlem. Kolem dvorany je v patře ochoz, na který se dostanete eskalátorovým schodištěm.

KAVÁRNA A RESTAURACE
Přímo ve středu prostranství je umístěná kavárna obklopená zelení, nabízející příjemné, klidné místo k posezení u kávy s přáteli nebo při obchodním jednání. Oáza pokoje přímo uprostřed hlučného centra je unikum, na které narazíte pouze u nás. 

OBCHODY 
Hned v přízemí naleznete supermarket s denně doplňovanými potravinami a čerstvou zeleninou Billa. V přízemí si můžete dále zakoupit zdravotnické pomůcky Thuasne, noviny a tiskoviny v trafice Peal, papírnictví a hračky pro děti Wiky nebo potěšit krásnou ženu květinou Květinového klubu. Naleznete zde také Drogerii TETA nebo prodejnu zdravé výživy Herba Zdravá výživa. Vzhledem k měnícím se požadavkům vás, našich zákazníků, je i sortiment centra obměňován a přizpůsobován na míru jeho návštěvníkům. Kompletní a aktualizovaný seznam obchodů naleznete v sekci „OBCHODY“.

SLUŽBY
Hned u vchodu z Karlova náměstí vás uvítá pobočka Raiffeisenbank, kde si můžete vyřídit vše, co v bance potřebujete. Nezapomenutelnou dovolenou vám zajistí CK Fischer v pasáži směrem do Resslovy ulice. Na ochoze naleznete i pobočku České pošty a sídlo zde má také personální agentura Manpower. V objektu je dále několik bankomatů.

PRO VÁS
Zákazníci jsou pro Nákupní galerii Atrium vším a pracovníci centra na ně myslí s každým krokem, který učiní. Nákupní galerie Atrium má známku bezpečného místa díky defibrilátoru, který je na místě k dispozici pro náhlé události, které mohou nastat. S tím souvisí také vyškolená obsluha, která v případě potřeby bez váhání zasáhne. 

Nákupní galerie Atrium není jen obyčejným obchodním centrem. Je místem, které vám každým dnem usnadňuje leckdy náročný program. Ať už u nás budete nakupovat, vyřizovat nejrůznější úkoly nebo trávit čas se svými přáteli, pokaždé si můžete být jisti těmi nejvhodnějšími podmínkami. 

Stavte se, třeba jen na šálek kávy, a přesvědčte se sami.